O nas

Dziurka od klucza to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią smaczne jedzenie, spokój oraz nienadętą atmosferę. Lokal znajduje się w samym sercu warszawskiego Powiśla, w przedwojennej kamienicy, przy urokliwej ulicy Radnej. Powierzchnia 35m2 mieści kilka stolików. Kuchnia jest otwarta, dlatego kucharzy można podglądać jak przez dziurkę od klucza ;)
W karcie menu królują włoskie dania makaronowe. Zaletą „Dziurki od klucza” są robione przez nas makarony, które kręcimy i formujemy tu na miejscu. Mamy kilka rodzajów past, a każda z nich jest przeznaczona do określonego sosu. Np. nasz czarny makaron barwiony sepią tzw. maczaron,  podajemy z owocami morza, co niesamowicie podkręca ich smak.
Nasze menu zmieniamy codziennie i przystosowujemy do pory roku – stawiamy na sezonowość. Naszych dostawców skrupulatnie selekcjonujemy, co daje pewność świeżości produktów.

Oprócz oferty makaronowej można u nas spróbować deserów domowej roboty, napić się mocnej, prawdziwie włoskiej kawy i ugasić pragnienie oryginalnymi napojami.
Każde danie robimy tak, jak dla siebie samych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy włoskich smaków.


Menu

Voucher

Jeżeli chcą Państwo obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, to zapraszamy do zakupu u nas w lokalu vouchera na degustację naszych potraw.


Na miejscu można go opłacić gotówką lub kartą.
Nie ma możliwości zakupu vouchera przez internet.

Kontakt

 
 
REZERWACJE

Przyjmujemy telefonicznie / SMS : 500 150 494

Rezerwacje niepotwierdzone przez nas są nieważne.
Rezerwacje stolika trzymamy do 15 minut.

W innych sprawach możesz wysłać do nas wiadomość korzystając z formularza lub wysłać maila: dziurkaodklucza@gmail.com

Nasz adres:
ul. Radna 13, Warszawa (Powiśle)
Jesteśmy czynni: od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00 - 22:00 oraz w niedzielę w godzinach 12 - 21 (kuchnię zamykamy o 20:30)

octopus02
designed by 370studio